неділя, 26 травня 2013 р.

Хризантема із шкіри

Ми вже робили квіти зі шкіри. А зараз ми розглянемо ще одну техніку виготовлення квітки зі шкіри. Отже, робимо хризантему.
Для роботи нам потрібні:
• Шкіра (обрізки)
 
• Клей гарячий
• Ножиці
• Канцелярський ніж
• Пластикова дошка для нарізання смужок
• Фарба акрилова фіолетова
• Лінійка металічна
• Ніж для квітів (подвійний) (фото 1)

1.Нарізаємо 4 широкі смужки (фото 2).

Зверніть увагу на першу смужку. Спочатку вона вузька і  без зубчиків, потім вирізаються дрібні зубчики, а далі більші за розміром. Це пелюстки з серединки хризантеми - пелюстки першого віночка. Довжина смужки  приблизно 30 см, ширина  - 3см. Три наступні смужки коротші й кожна вужча за попередню. Розрізаємо шкіру так, як показано на фото.  Круглий клаптик шкіри потрібен для того, щоб на нього  клеїти пелюстки. Тепер в кожному трикутнику треба  вирізати пелюстки хризантеми. Пелюстки з кожної смужки складайте окремо, аби легше було їх потім збирати (фото 3).

На фото можна побачити  кружечки – віночки з пелюстками, за розмірами вони трохи відрізняються один від одного.
2. Наступний етап – фарбування. Фарбувати краще губкой, легенько торкаючись шкіри, спочатку з вивороту, потім з лицьового боку пелюстки (фото 4).

Виріжте зі шкіри два листки і зробіть на них гарячим ножем прожилки, потім їх також пофарбуйте (фото 5,6).


3. Закручування  шкіряних пелюсток. Гарячим ножем для квітів (якщо немає такого інструменту, то можна взяти звичайний ніж з тупим кінцем, нагріти на вогні) швидко з нажимом провести по кожній пелюстці від кінців до центру, трохи розтягуючи шкіру, щоб кінці закрутились і стали вузенькими. Кожен кружок віночків з пелюсток складати окремо (фото 7).

4. Збирання хризантеми. На фото  показано, як  загорнути початок першої смужки, де нема пелюсток,  завитком. Далі на цей завиток загорнути іншу частину смужки з пелюстками. Кінець підклейте. Вийшла серединка квітки. Тепер починаємо клеїти на круглий клаптик шкіри пелюстки першого кола. Потім другий ряд пелюсток, третій… Кожне наступне коло пелюсток коротше за попереднє (фото 8).


Клеїти гарячим клеєм (фото 9).
5. Перевернути квітку, приклеїти з вивороту до неї 2 листки, петлю для шнура і для шпильки(фото 10).
Хризантема готова. Цей виріб можна носити і як кольє, і як брошку (фото 11).
Усім натхнення!